מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

מכשירי חשמל-תיקון

קר מזג - יענקלה שוורץ תיקון מזגנים ביתיים

קר מזג יענקלה שוורץ. תיקון מקררים ומזגנים ביתיים מכל הסוגים.

למודעה שלי


כתובת: אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
שירות ששון תיקוני למוצרי חשמל ביתיים

שירות ששון, שירות תיקונים של מקררים, מדיחי כלים, מכונות כביסה ומייבשי כביסה.

שירות בלעדי, מורשה ומקצועי אמקור, קריסטל, ווירפול, סמסונג ואלקטרה.

למודעה שלנו

פקס: 08-6316299
כתובת: אזור התעשיה
אילת
שליחת דוא"ל
דודו כהן מיזוג וקירור
כתובת: אילת
דודו כהן מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מזגנים | מכשירי חשמל-תיקון | עסקים באילת
טל' 2: 052-2915527
כתובת: אברהם אבינו 25
אילת
י.פ. התקנות ושירותי חשמל מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | חשמל-תיקון | חשמלאים באילת | מכשירי חשמל-תיקון | עסקים באילת
מור יוסף דוד שירותי מכירה, התקנה ותיקונים
נייד: 053-5747727
כתובת: אילת
מור יוסף דוד מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מזגנים | מכשירי חשמל-תיקון
נייד: 053-7342341
כתובת: סמטת נחל קטורה 2
אילת
מרכז השירות מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מכשירי חשמל-תיקון
שליחת דוא"ל

שירות א. עדן - תיקון ומכירת מוצרי חשמל: מקררים, מדיחים, מזגנים, תנורים ומכונות כביסה.

כתובת: אילת

תיקון מוצרי חשמל ביתיים.

פקס: 08-6378676
כתובת: אילת
שירות אקספרס-אריה רוזן מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מכשירי חשמל-תיקון | תיקוני דרך
שליחת דוא"ל
שלום מיזוג, קירור וחימום מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מכשירי חשמל-תיקון

מכשירי חשמל-תיקון באילת
מפעם לפעם מתקלקל מכשיר חשמלי ביתי ואנו זקוקים לבעל מקצוע מהימן לתיקונו. מכונות כביסה, תנורים, מקררים, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, קולטי אדים, מעבדי מזון, מגהצי קיטור, כיריים ומיקרוגלים כל אלה מוצרים שניתן ומומלץ לשלוח לתיקון לפני קניית מוצר חדש. "קר מזג" - יענקלה שוורץ באילת מספק שירותי תיקון מזגנים ביתיים על מנת שעיר השמש אילת תישאר צוננת ונעימה במהלך הקיץ החם. מומלץ כמובן לתת הסברים מלאים על הבעיה במכשיר ולהשאיר פרטים בכל הנוגע לדרישות התיקון וזמן האיסוף על מנת שבעל המקצוע יוכל לתת לכם את השרות הטוב ביותר. באילת תוכלו למצוא גם את "אדיב מוצרי חשמל ביתיים" - המספק שירותי תיקון ומכירה של מגוון מוצרי חשמל-האספקה מיידית וכן התקנה בבית הלקוח עם אחריות של שרות אדיב.

בתי עסק מובילים ומקצועיים למכשירי חשמל ותיקונים באילת-
במידעפון אילת-מרוכזים העסקים ובעלי המקצוע למכשירי חשמל ותיקון באילת - "אדיב מוצרי חשמל ביתיים"- אזור התעשיה הבנאי 4, אילת. "קר מזג" - בהנהלת יענקלה שוורץ. עוד בעלי מקצוע ובתי עסק בתחום באתר מידעפון אילת.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.