מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

אחזקה ונקיון

12
אמריקן קרפט ניקוי וחידוש שטיחים וריפודים | ניקוי מושבים ושטיחים ברכבים

אמריקן קרפט - ניקוי וחידוש כל סוגי השטיחים והריפודים (כולל ריפודי עור). ניקוי מושבים ושטיחים ברכבים, פוליש, פוליש קריסטל. ניקוי וחידוש דשא סינטטי בשיטה בלעדית. נקיון ואחזקת מבנים, מוסדות ובתי מלון. שירות הצפות 24 שעות ביממה. בין לקוחותינו: מלונות דן, אורכידאה, הנסיכה, נובה, עיר המלכים, מכרות היהלומים ועוד...

המודעה שלי


טל' 2: 054-5516525
כתובת: לא בשבת
אילת
שליחת דוא"ל
אריק כהן סוכנויות ניקוי שטיחים וריפודים

אריק כהן סוכנויות - טיפול בשטיחים, נקיון ואחזקה לדירות, חדרי מדרגות ומשרדים. ניקוי שטיחים, ריפודים ווילונות. שיווק ושירות לשואבי אבק ומגהצי קיטור מקצועיים.

המודעה שלי


טל' 2: 08-6317648
פקס: 08-6317648
כתובת: ת"ד 2542
אילת
שליחת דוא"ל
בירן רונן הדברת מזיקים

רונן בירן | יעוץ, מניעה והדברת מזיקים.

הדברת כל סוגי המזיקים. ריסוס והדברת בתים פרטיים, מוסדות, מפעלים, בתי מלון, בתים משותפים, איוד בגז, לכידת נחשים.

מס' רשיון 1899 בהיתר המשרד להגנת הסביבה

למודעה שלי

כתובת: אילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
בן חיון דני - שירות להדברת מזיקים רשיון המשרד לאיכות הסביבה מס' 803

שירות להדברת מזיקים באילת, דני בן חיון, מקצועי ומהיר. מומחה להדברה ולמניעה, ריסוס וחיטוי דירות, בתי עסק, משרדים, מפעלים ומוסדות.

רשיון המשרד לאיכות הסביבה מס' 803.

למודעה שלי

כתובת: ת"ד 6068
אילת
בן חיון דני - שירות להדברת מזיקים מופיע גם בתחומים הבאים:  אחזקה ונקיון | בעלי מקצוע באילת | הדברת מזיקים באילת | מדבירים באילת | עסקים באילת | פוליש וליטוש | ריסוס-הדברה
יוסי שירותי נקיון בע"מ כח אדם, שמירה ונקיון

יוסי שירותי נקיון וכח אדם באילת. שירותי אחזקה ונקיון, שמירה ונקיון למוסדות, מסעדות ומשרדים מרכזיים. מחלקת חומרי ניקוי מתקדמים.

למודעה שלנו

נייד: 053-7334455
נייד: 053-5238088
פקס: 08-6376081
כתובת: א.תעשיה המלאכה 10
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
א.ב. ניהול ואחזקה אחזקה ונקיון מבנים
כתובת: ת"ד 1620
אילת
א.ב. ניהול ואחזקה מופיע גם בתחומים הבאים:  אחזקה ונקיון | נקיון ואחזקה
כתובת: אילת
טופ ניקיון מופיע גם בתחומים הבאים:  אחזקה ונקיון | נקיון ואחזקה
טופ ניקיון אילת נותנים שירותי ניקיון

נותנים שירותי נקיון

פקס: 08-9106244
כתובת: שדרת התמרים
אילת
שליחת דוא"ל
כתובת: בית אמיתי
אילת
טלרן אחזקות ונקיון מופיע גם בתחומים הבאים:  אחזקה ונקיון

השירות מתבצע על ידי אנשי מקצוע מובילים ומנוסים, המבטיחים לכם תוצאות נפלאות. האיטומים שאנו מבצעים מתבססים על איטומים בהתזה, איטומים באמצעות יריעות ביטומניות וגם איטומי יציקות בטקל.

כתובת: הפחח 3
אילת
ליאן איטום גגות מופיע גם בתחומים הבאים:  אחזקה ונקיון | איטום גגות | זיפות וסיוד גגות
אתר החברה
שליחת דוא"ל
12

אחזקה ונקיון באילת
לעיתים פניה לחברת ניקיון היא הכרחית! בעיקר כשמדובר בעבודה מורכבת עם כמות גדולה של אשפה וליכלוך, עדיף להעזר בחברה מיומנת ומקצועית.
חברות הניקיון חוסכות לנו המון זמן והתעסקות בניקיונות מסיביים. חברות הניקיון מחזיקות מגוון חומרים מתאימים לכל סוגי העבודה ובשל כך ביכולותם לטפל בבעיה נקודתית ביעילות ובמהירות רבה יותר מאשר
עוזרת או כאשר אנו מנקים בעצמנו. חברת הניקיון "יוסי שרותי נקיון וכח אדם"- מחזיקה מחלקת חומרי ניקוי וניתן לוודא עימם שאכן יש ברשותם את הציוד הדרוש עבור העבודה.
חברות האחזקה והניקיון נותנות מענה מקצועי מגוון כגון: אינסטלציה, ניקיון שוטף, אחזקה וחשמל. ישנם משרדים הזקוקים לשטיפת רצפות יומיומית ומשרדים אחרים הזקוקים לשאיבת שטיחים ופינוי פסולת תקופתית, לכן חשוב לוודא תחילה איזה סוג של תחזוקה דרושה לכם. 

בתי עסק מובילים ומומלצים לאחזקה וניקיון באילת
באמצעות מידעפון אילת-מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אילת, קל למצוא את בתי העסק לאחזקה וניקיון באילת-

"יוסי שרותי נקיון בע"מ"- א.תעשיה ת"ד 38, אילת. עוד בתי עסק בתחום  הניקיון והאחזקה באתר מידעפון אילת.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.