מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

אדריכלים

12
פאדיה סבאג חורי אדריכלות ועיצוב פנים-מורשית נגישות מבנים, תשתיות וסביבה

פאדיה סבאג חורי תכנון אדריכלי ועיצוב פנים,

מורשית נגישות לאנשים עם מוגבלות


למודעה שלי

פקס: 08-6335332
כתובת: אילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
רחל ארנון - אדריכלית ומעצבת פנים מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע | בעלי מקצוע באילת | בעלי מקצוע בדרום | עיצוב ונוי | עיצוב פנים
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
פקס: 153543099300
כתובת: דרך הרים 247
אילת
א.ב. תכנון פרוייקטים מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | עיצוב פנים | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
פקס: 08-6325897
כתובת: ת"ד 202
אילת
א.כ. אדריכלים מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | עסקים באילת
נייד: 052-3929707
נייד: 052-2763736
כתובת: מרכז סיטי סנטר
אילת
א.מ. הנדסה ואדריכלות מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | מהנדסים | מרכז סיטי סנטר
שליחת דוא"ל
כתובת: לופית 1/10
אילת
איריס דאוסון עיצוב פנים מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | מטבחים | עיצוב פנים
אס. טי. אדריכלות בניה ושיפוצים

עבודות חשמל,גבס,אינסטלציה,ניהול וליווי פרוייקטים, הדמיות ותכניות בתלת מימד- אס.טי. אדריכלות.

נייד: 052-2710120
נייד: 053-6939347
כתובת: הספן 9
אילת
אס. טי. אדריכלות מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | חשמל-קבלנים | קבלנים כלליים לבניין
דהן מאגי אדריכלות

מאגי דהן, שירותי אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב וילות דירות ומשרדים

נייד: 052-8388226
פקס: 08-9103098
כתובת: עין מור 24
אילת
דהן מאגי מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | עיצוב פנים
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

דניאל לוי - אדריכלות ועיצוב פנים

כתובת: אילת
דניאל אדריכלות ועיצוב פנים מופיע גם בתחומים הבאים:  אדריכלים | בעלי מקצוע באילת | עיצוב פנים
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
דפוס סגנון דפוס דיגיטלי ומכון העתקות

סגנון מכון העתקות ודפוס דיגיטלי הוא משרד אילתי העוסק במתן שירותי הדפסה דיגיטלית, גרפיקה והעתקות. כמו כן ניתן לנצל את כישורי המשרד לצורך אלמנטים פרסומיים, כדוגמת כרטיסי ביקור, "פלאיירים" (מנשרים), מדבקות ועוד. בנוסף, סגנון מכון העתקות אילת (Signon Copy Printing Eilat) מעניקים שירותי סריקה והעתקת תכניות בניה של אדריכלים, הדפסתם וצילומם בשחור-לבן וצבע ללא הגבלת אורך. סגנון מכון העתקות מתמחים בכל מה שקשור בדפוס דיגיטלי, עיצוב וגרפיקה ממוחשבת.

נייד: 050-5846305
פקס: 08-9362006
כתובת: מרכז רכטר 8
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
12

אדריכלים באילת
אדריכלות היא אומנות הבניה העוסקת בתכנון ועיצוב של חללי פנים וחוץ.
על מנת לעסוק באדריכלות יש ללמוד
תוכנית לימודים בת חמש שנים לפחות לתואר, כאשר הלימודים אינטנסיביים ומקיפים. מקצוע האדריכלות מכיל מגוון תחומים רחב - אומנות ותולדות האומנות, עיצוב מוצר חלל סביבה ומבנה, הנדסה ותכנון, רישום, ציור ועוד. על מנת לעסוק באדריכלות בעל המקצוע נדרש להיות בעל מודעות ואחריות לסביבה ולתרבות עם יכולת לקבלת החלטות מורכבות של תכנון.
אדריכל טוב ומקצועי יודע לבנות ע"פ תקנונים מחמירים ולשלב בין סביבה וטבע ובעל יכולת וחזון לראות את המבנה ביחס לסביבה המתאימה לו אם היא עירונית או כפרית, ולגבש הכל יחד למבנה יחודי. האדריכל איננו עובד לבד בשטח המיועד לבניה ותמיד ילווה בבעלי מקצוע נוספים.
תחום האדריכלות רחב ומכיל תתי מקצוע רבים - אדריכלי נוף, מתכנני ערים, אדרכלי פנים ועוד. חברה אילתית "צרפת ישראל השקעות בע"מ"-מנהלים פרוייקטים אדריכליים, מפקחים ומתאמים עבודות באיזור כולו. באילת הורגשה תנופת הפיתוח והאדריכלות. בשנים האחרונות נבנו שכונות חדשות, בתי מלון מפוארים עם מראה מרהיב וגנים ציבוריים. כל אלה נעשו בתכנון של אדריכלים שונים ומקצועיים.

בתי עסק מובילים ומקצועיים לאדריכלים באילת
באמצעות מידעפון אילת-מדריך העסקים של אילת, ניתן להגיע אל בתי העסק ובעלי המקצוע אדריכלים המומלצים באילת
"צרפת ישראל השקעות בע"מ"- הקניון האדום אילת. עוד בתי עסק מובילים בתחום באתר מידעפון אילת.

עולם האדריכלות עוסק היום בחידושים רבים החל מחומרים לבניה, אסתטיקה של המבנה, שילוב והתאמת המבנה לנוף, לסביבה ולמרחב הציבורי בו אנו חיים.

בניה ועיצוב בתים או מבנים ציבוריים לא יתכנו כיום ללא ליווי צמוד של אדריכל ומעצב המסוגל להקיף את כל הנושאים הנוגעים לבניה ועיצוב, החל מהבנה בקרקע עליה ברצוננו לבנות, מיקומו של המבנה אותו תרצה לבנות, צורתו, התאמתו לנוף מסביב ועד לעיצוב פנים הבית, החצר ופינות הנוי המעוצבות והמעניקות את השלווה הרצויה בבחינת "ביתי הוא מבצרי" אך פתוח ומקבל את פני הבאים בשפע של אור ואהבה.

באילת קיימת היום תנופת בניה רחבה כאשר כל אזרח יכול לבנות את ביתו על פי רצונו, שאיפותיו וחלומותיו. בניית בתים או מבנים באילת מחייב חשיבה מעמיקה ותכנון מדוייק שהרי החלטה לא נכונה או שגויה עלולה להרוס את ההנאה והחדווה שיש בבניה חדשה ויותר מכך עלולה לעלות כסף רב ועצבים מיותרים, כך לפני שמתחילים לפנטז על בית החלומות שלך ערוך ביקור אצל מי שעוסק באדריכלות ועיצוב פנים.

באילת קיימים משרדים העוסקים באדריכלות ועיצוב פנים כך שניתן להשאיר את תכנון הבית בידיהם האמונות. אדריכלים ומעצבי פנים באילת יעמידו לרשותכם את המידע הרב אותו צברו בלימודים אקדמיים ומתוך ניסיון רב בתחום האדריכלות והבינוי. רק אדריכלים מנוסים יודעים את המלאכה, דבר שיחסוך לכם כסף רב ועוגמות נפש רבות בהכירנו את הבירוקרטיה במדינה.  במידעפון אילת המדריך המודפס, האינטרנטי והדיגיטלי תוכלו למצוא מגוון רחב של משרדי אדריכלות וכן חברות העוסקות בבניה, נדל"ן, מעסיקות קבלנים ומתווכות בין בעלי מקצועות עיצוב פנים ללקוחות. מבין האדריכלים הרבים ניתן למצוא את האדריכלית רחל ארנון העוסקת בעיצוב ונוי ובעיצוב פנים, את איריס דאוסון, את לוגסי אייל – אדריכלים ורבים אחרים.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.