מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

חשמלאים באילת

ברק המפרץ סיטונאות חשמל ותאורה

ברק המפרץ, סיטונאות חשמל ותאורה. שיווק ואספקת כל חומרי החשמל המקצועי והביתי, תצוגה של גופי תאורה לפנים ולחוץ, ייצור גופי תאורה לפי דרישה. ייעוץ מקצועי במקום.

למודעה שלנו

פקס: 08-6377331
כתובת: סמטת הרתך 6 ת.ד 5284
אילת
שליחת דוא"ל
חיים סהר - בודק מוסמך ביצוע ביקורות ורישוי עסקים

חיים סהר - בודק חשמל מוסמך.

ביצוע ביקורות ורישוי עסקים באילת.


למודעה שלי

טל' 2: 08-6334796
כתובת: אילת
שליחת דוא"ל
יובל חשמל 24 שעות ביממה

יובל חשמל - חשמלאי מוסמך.

תכנון וביצוע עבודות חשמל ותקשורת.

העברת ביקורת חברת החשמל,

הרכבת אביזרים וגופי תאורה.

תיקון תקלות 24 שעות ביממה.

למודעה שלנו


פקס: 08-6376723
כתובת: ת"ד 497
אילת
שליחת דוא"ל
יעקב ביטון (טקסי) הנדסאי חשמל

יעקב ביטון (טקסי) הנדסאי חשמל.

למודעה שלי

פקס: 08-6339232
כתובת: ת"ד 88
אילת
יעקב ביטון (טקסי) מופיע גם בתחומים הבאים:  בודקי חשמל | חשמל-בודקים | חשמל-קבלנים | חשמל-תיקון | חשמלאים באילת | קבלני חשמל
שליחת דוא"ל
משה המשפץ שיפוצים כלליים, מחיצות גבס, אינסטלציה, חשמל וצבע

משה המשפץ, שיפוצים כלליים. מחיצות וקירות גבס, בניית בלוקים, אינסטלציה, הריסה, ריצוף קרמיקה, עבודות חשמל וצבע.


למודעה שלי

כתובת: 5047
אילת
קר מזג - יענקלה שוורץ תיקון מזגנים ביתיים

קר מזג יענקלה שוורץ. תיקון מקררים ומזגנים ביתיים מכל הסוגים.

למודעה שלי


כתובת: אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
א. ו. אחזקות אחזקת מבנים

א.ו. אחזקות - אחזקת בניינים, דירות ויחידות, עבודות חשמל, מיזוג אויר, אינסטלציה ופוליש

כתובת: מקור החסידה 4
אילת
א. ו. אחזקות מופיע גם בתחומים הבאים:  אינסטלטורים באילת | בעלי מקצוע באילת | חשמלאים באילת | פוליש וליטוש
שליחת דוא"ל
א. מאיר הנדסאי חשמל דרך התבלינים 113/5
כתובת: דרך התבלינים 113/5
אילת
א. מאיר הנדסאי חשמל מופיע גם בתחומים הבאים:  חשמל-קבלנים | חשמל-תיקון | חשמלאים באילת
שליחת דוא"ל
נייד: 050-4340271
פקס: 08-6340763
כתובת: המלאכה 3 ת"ד 1663
אילת
א.בליוכר בע"מ עבודות אינסטלציה וכיבוי אש מופיע גם בתחומים הבאים:  אינסטלציה סניטרית | בריכות שחיה | חשמלאים באילת | כיבוי אש-ציוד ושירות
שליחת דוא"ל

חשמלאים באילת

 תחום השיפוצים הוא תחום מורכב מאוד וכולל אנשי מקצוע רבים. אחד מאנשי המקצוע המרכזיים בתחום השיפוצים הוא החשמלאי. חשמלאי טוב הוא נכס לכל החיים... כל מי שנתקל בחשמלאים איכותיים, מקצועיים ואמינים, יודע זאת! גם בעיר אילת יש ביקוש גבוה לחשמלאים ובהחלט ניתן לאתר באילת אנשי מקצוע איכותיים בתחום זה. עוד על חשמלאים באילת בכתבה הבא.

 אילו סוגי חשמלאים קיימים?

 הצורך בחשמלאים באילת הולך וגובר עם התפתחותה של העיר. כל מי שמחפש חשמלאי באילת, צריך לדעת איזה חשמלאי בדיוק הוא מחפש מכיוון שיש כמה סוגים של חשמלאים. יש חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי מוסמך, חשמלאי ראשי ועוד. הסוג של החשמלאי באילת שתזדקקו לו תלוי כמובן בסוג העבודה שעליו לבצע. חשמלאי ראשי למשל, יכול לבצע עבודות מורכבות יותר מאשר חשמלאי מוסמך, שיש לו יותר סמכויות מאשר חשמלאי מעשי. ההבדל בין החשמלאים הוא בעיקר בהגבלת האמפר שמותר להם לעסוק בו. אם יש לכם צורך בעבודות חשמל פשוטות בבית, ברוב המקרים תוכלו להסתפק בחשמלאי מעשי אך אם אתם למשל רוצים להחליף את המונה החד פאזי במונה תלת פאזי, תצטרכו חשמלאי מוסמך או אף חשמלאי בכיר יותר.

 כיצד בוחרים חשמלאי באילת?

 כמו בכל תחום, גם כאשר בוחרים חשמלאי באילת, יש לשים דגש על נושאים כמו ניסיון, ותק, מוניטין, אמינות, מקצועיות, ממליצים וכמובן גם מחיר. התחרות בעיר אילת בקרב אנשי המקצוע בתחום השיפוצים בכלל והחשמלאים בפרט היא גבוהה, מכיוון שבעיר זו יש גם מלונות רבים בנוסף ללקוחות הפרטיים. על מנת לאתר חשמלאי באילת, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ומעמיק ואם אפשר גם לקבל המצלות חמות מאנשים שאתם סומכים עליהם. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם מאות ולעיתים אף אלפי שקלים, ולכן היא מאוד מומלצת.

 ניתן כמובן גם להיעזר במידעפון אילת המאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצועות באילת, ביניהם גם החשמלאים האיכותיים ביותר בעיר, כגון א.מ. מערכות חשמל ותקשורת, חיים סהר, יובל חשמל, יעקב ביטון, קר מזג ועוד.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.