מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

וטרינרים באילת

אילת וט המרפאה לחיות הבית באילת

אילת וט, המרפאה לחיות הבית באילת.

מקרי חרום 24 שעות ביממה.

נרקיס 1 אילת.

למודעה שלנו

פקס: 08-6371691
כתובת: משעול נרקיס 1
אילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
אלעד דר' רביד רופא וטרינר מרפאה וטרינרית אילת

דר' אלעד רביד רופא וטרינר

מרפאה וטרינרית אילת

גשרון 436/2 אילת


למודעה שלנו

כתובת: גשרון 436/2
אילת
אלעד דר' רביד רופא וטרינר מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי חיים | וטרינרים באילת | חיות מחמד | חנות חיות באילת | רופאים
שליחת דוא"ל

בית חולים לחיות מחמד אילת.

דר' אילן זבירין

415/4 אילת

פקס: 077-7030089
כתובת: 415/4
אילת
בית חולים לחיות דר' אילן זבירין מופיע גם בתחומים הבאים:  אילוף כלבים | בעלי חיים | וטרינרים באילת | חיות מחמד | חנות חיות באילת | רופאים
שליחת דוא"ל
כתובת: 415/4
אילת
דר' רון אביב מופיע גם בתחומים הבאים:  וטרינרים באילת

וטרינרים באילת
הוטרינר הוא למעשה רופא חיות. חיות המחמד ובעלי החיים מכל מסוגי החיות זקוקות מפעם לפעם לפגוש רופא.
הוטרינר מטפל מלווה ומשגיח על החיות מבחינה בריאותית למשך כל ימי חייהם - במתן זריקות וחיסונים, שברים, בדיקות גדילה תקינה, טיפול במזיקים וטפילים, פציעות ומחלות, מניעת מחלות, המלטות, ניתוחים ותרופות. לוטרינרים התמחויות שונות כגון: כלבים, חיות בית קטנות, סוסים, גני חיות, בעלי כנף ועוד.. את הוטרינר ניתן למצוא בקליניקות פרטיות. כאשר בעל החיים שלנו מראה סימני מחלה, מקיא, צולע, מתנהג שלא כהרגלו  -  יש להביאו למרפאת הוטרינר ולבדוק מה בעיה ומה ניתן לעשות על מנת להבריאו. ב"בית חולים לחיות דר' אילן זבירין" באילת-בעלי החיים יוכל לקבל שירותי כירורגיה, אורתופדיה, אישפוז, מעבדת דם, פה ולסת, רנטגן דיגיטלי ואולטראסאונד. הוטרינר תחילה יבדוק את בעל החיים בצורה מקיפה יבצע בדיקות דם וצילומים על מנת לקבוע מה המחלה ואיזו תרופה יש לספק. ב"אילת וט"- מרפאה לחיות בית באילת תוכלו להגיע לבדיקות שונות וחיסונים שונים החיוניים לבעלי החיים ולקבל הסברים והמלצות כיצד לטפל בחיות המחמד שלכם. חשוב לוודא שלווטרינר או למרפאת בעלי החיים שבחרתם יש רישיון תקף והמלצות חמות ממכרים. ניתן לקבל במרפאה וטרינרית אילת דר' אלעד רביד - שירותי כירורגיה, אורתופדיה, מעבדה, רנטגן, אולטרה סאונד, חיסונים ורפואת סוסים. נתקלתם בבעיה דחופה - דר' אלעד רביד - מרפאה וטרינרית אילת מפעילה מענה חרום 24 שעות ביממה.

בתי עסק מובילים ומקצועיים לוטרינרים באילת
מידעפון אילת-עוזר לכם להגיע אל בתי העסק
הוטרינרים באילת-
דר' אלעד רביד - מרפאה וטרינרית ברחוב גשרון 436/2. בית חולים לחיות דר' אילן זבירין אילת, 415/4. "אילת וט"- מרפאה לחיות בית משעול נרקיס 1  אילת.
באתר מידעפון אילת ניתן למצוא בתי עסק ובעלי מקצוע נוספים מתחום הוטרינריה.

אימוץ ואחזקת חיות מחמד תמיד כרוכים באהבה גדולה לחיות מחמד, במחויבות לדאוג לכל מחסורן ובטיפול הולם לבעיות ומחלות מהן עלולות לסבול. כל עוד חיית המחמד שלנו מתנהגת בהתאם לציפיות שלנו ממנה, חיה עליזה ושמחה, אין צורך לדאוג יותר מידי ביקור אצל הוטרינר, הקשבה לעצותיו וחיסונים מתאימים בהחלט מספקים. אולם כאשר חיית המחמד שלנו מרגישה לא טוב כולנו חשים צורך לתמוך, לסייע,  להקל ורובנו מוצאים את עצמנו מחפשים את הדרך למרפאת  הוטרינר  הקרובה ביותר.

הוטרינרים, מומחים לרפואת חיות מחמד, חיות משק וחיות בר, בעלי תואר דוקטור ברפואת בעלי חיים עוסקים יום ולילה באבחון המחלה ממנה סובלים בעלי החיים, בטיפול בהם, במתן תרופות במקרים קלים, במתן טיפול מונע על מנת להאריך את חיי החיה או בניתוחים כירורגיים במקרה הצורך. 

תושבי אילת וישובי הערבה המגדלים חיות מחמד, חיות משק או מחזיקים חיות בר בחי-בר בדרך לאילת, בקיבוצים ובמושבים - זקוקים לשירות הוטרינרי לעיתים קרובות. הדרך הטובה ביותר לאיתור וטרינרים באילת היא כניסה למידעפון אילת האינטרנטי, הדיגיטלי או המדריך המודפס הנמצא בכל בית ועסק באילת  ונותן מידע על הרופאים הוטרינרים בעלי רישיון לוטרינריה מטעם משרד החקלאות. מבין הוטרינרים הרבים ניתן למצוא את המרפאה המומחית בחיות בית – אילת וט, הנותנת שירותי הצלה לחיות במשך 24 שעות ביממה, את הרופא הוטרינר אלעד רביד הנותן שירותי כירורגיה, אורתופדי,ה שירותי מעבדה, אישפוז וחיסונים, וכמו כן תמצאו במדריך גם את דר' אילן זבירין שהקים בית חולים לחיות מחמד, מאבחן, מטפל ומנתח במקרה הצורך וכן את דר' רון אביב.


פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.