מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

דודי שמש וחשמל

חבל על כל טיפה שירותי אינסטלציה - חנן

אספקה והתקנת ברזים ומיכלי הדחה בבית הלקוח' טיפול ותיקון מקצועי למצננים' תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל' התקנת חסכמים-חבל על כל טיפה' הרכבת כלים סניטריים' שינוי נקודות מים למדיחי כלים ולמכונות כביסהה' רכבת צנרת קומפלט' תיקון פיצוצי מים ושיחרור סתימות

למודעה שלי

כתובת: ת"ד 904
אילת
קור ושמש דוד שטרית סוכן מורשה ובלעדי כרומגן

קור ושמש באילת. סוכן מורשה ובלעדי באילת לכרומגן. חנות המפעל, דודי שמש איכותי מצופה אמייל, תקן בטיחות למי השתיה, תו הפלטינה היחיד בישראל, 8 שנות אחריות לדודים, 5 שנות אחריות לקולטים, עד 10 תשלומים. שיווק מצננים באילת. התקנה ואחזקה, מכירת חלקי חילוף למצננים.

למודעת כרומגן

טל' 2: 08-6379606
נייד: 053-7733940
פקס: 08-6333715
כתובת: א.התעשיה המוצר 17/5
אילת
שליחת דוא"ל
קור ושמש דוד שטרית דודי שמש אידאל

קור ושמש דוד שטרית סוכן דודי שמש אידאל באילת, אידאל מערכות שמש וחשמל. נסיון מאז שנת 1958, דוד איכותי וידידותי לסביבה. עכשיו במבצע מיוחד של עד 10 תשלומים. ביקור וייעוץ חינם בבית הלקוח.

למודעת אידאל

טל' 2: 08-6379606
נייד: 053-7733940
פקס: 08-6333715
כתובת: א.תעשיה המוצר 17/5
אילת
שליחת דוא"ל

א.א. אינסטלציה ושיפוצים באילת -  עבודות שרברבות, שאיבת מים, שיפוץ ותיקון של צנרות ודודי שמש, עבודות שיפוצים כלליות.

טל' 2: 08-6338571
פקס: 08-6338571
כתובת: ת"ד 2035
אילת
כתובת: 107/2
אילת
דרבי קרני חשמל מופיע גם בתחומים הבאים:  דודי שמש וחשמל | חשמל-מוצרים ביתיים | חשמל-ציוד וחומרים | חשמלאים באילת
הידרו 2000 אינסטלציית מים וביוב

הידרו 2000, משווק מורשה של אמישרגז סולאר ודודי שמש וחשמל, אינסטלצית מים וביוב, ייצור מצננים, שירות ותיקון.

נייד: 053-7344192
פקס: 08-6316040
כתובת: המוצר 15
אילת
אתר החברה
הכל תחת קורת גג אחת אינסטלציה, דודי שמש, מצננים.

הכל תחת קורת גג אחת באילת. שירותי אינסטלציה באילת, מכירה, שרות והתקנה, איתור נזילות מים, שחרור סתימות ביוב, התקנת כלים סניטריים, איטום גגות, שיפוצים כלליים, דודי חשמל ושמש באילת, מפיץ מורשה של אמקור. חנות המפעל. אספקה עד בית הלקוח. שרות ושיפוץ מצננים באילת.

טל' 2: 08-6379283
נייד: 053-7350926
פקס: 08-6331480
כתובת: אזור התעשיה
אילת
שליחת דוא"ל
מרכז האינסטלציה דודי שמש וחשמל
טל' 2: 050-6969360
נייד: 058-5555567
נייד: 050-2125544
פקס: 08-6635697
כתובת: המוצר 15/1
אילת
מרכז האינסטלציה מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | דודי שמש וחשמל | עסקים באילת | שיפוצים

דודי שמש וחשמל באילת

בבתים רבים בכל רחבי הארץ, וכמובן גם בעיר אילת, יש דודי שמש הנמצאים על הגג ואחראים להפיכת המים בבית לחמים. לחלק מהמשפחות יש דודי שמש שהם חסכוניים יותר מכיוון שהם פועלים באמצעות אנרגיית השמש, ואילו אחרים מעדיפים דודי חשמל העובדים על חשמל. בכל מקרה, בין אם יש לכם דוד שמש או דוד חשמל, כדאי מאוד שהדוד יותקן במקום הנכון ובצורה איכותית ומקצועית. יש באילת לא מעט חברות העוסקות בתחום של דודי שמש וחשמל, וניתן לאתר אותן בקלות רבה באמצעות מידעפון אילת, מדריך התושבים והעסקים המודפס, האינטרנטי והדיגיטלי של העיר אילת. עוד על חברות העוסקות בדודי שמש וחשמל באילת בכתבה הבאה.

מי צריך דודי שמש וחשמל באילת?

התפקיד המרכזי של דודי שמש, מכל סוג שהוא, הוא לחמם את המים בבית להפוך אותם מקרים לחמים. קשה מאוד להתקלח במים קרים ורבים גם אוהבים לשטוף כלים עם מים חמים, ולכן כמעט בכל בית בישראל יש דוד שמש או דוד חשמלי. זהו אביזר שהוא כמעט חובה כיום ולכן כדאי מאוד לרכוש אותו מחברה מקצועית, איכותית ואמינה. חשוב לציין כי אין המדובר במכשיר מסובך וכי ברוב דודי השמש יש בסך הכל שני חלקים מרכזיים -  מיכל מים וקולט שמש. בדודים החשמליים יש גם גוף חימום חשמלי. למעשה, כמעט כולם זקוקים לדוד איכותי ולמרות שהמדובר במכשיר פשוט, יש חשיבות רבה להתקנה נכונה שלו ולבחירה של הגודל המתאים, בהתאם לצרכי הבית. יש דודים בנפח של 80 ליטרים ויש גם דודים גדולים יותר בנפחים של מאות ליטרים. אז אם יש לכם צורך בדוד שמש או בדוד חשמלי, כנסו לאתר מידעפון ואתרו את החברה שתספק ותתקין לכם אותו.

דודי שמש וחשמל באילת - עסקים נבחרים

יש לא מעט עסקים בעיר אילת העוסקים בדודי שמש וחשמל וניתן לאתר אותם גם באמצעות מדריך מידפעון אילת. בין החברות המופיעות במדריך האינטרנטי והמודפס של מידעפון ניתן למנות את הכל תחת קורת גג אחת וכן חברות נוספות. ניתן בהחלט להיעזר גם במדריך הדיגיטלי של מידעפון אילת, אשר עלה לאחרונה לאוויר!

תושבי אילת ידועים כמארחים טובים המוכנים לארח את קרוביהם וחבריהם מימי הפלמ"ח ועד היום, בכל חג וחופשה מזדמנים ובלי חשבון גם כאשר הם עצמם בוחרים להיעידר מבתיהם ונוסעים להתאוורר בצפון. 

תושבי העיר אילת מתגאים על כך שאצלם ניתן להתקלח מבלי להדליק את דוד החשמל בימי החורף לא כל שכן בחורף. 

באחד מביקורנו אצל דודתי שתחיה, שבדיוק נסעה לבקר את ביתה באחד מקיבוצי הערבה נתקלנו בשלט עם ההוראות הבאות: א. ניתן להתקלח ללא הדלקת הדוד יש דוד שמש. . ב. אם החלטתם להדליק דוד חשמל – יספיקו לכם 10 דקות ויהיו מים לכולכם. 

היות שהיינו 7 אנשים נכנסנו בזה אחר זה למקלחת. שלושה ראשונים יצאו שמחים *ומאושרים על המים הנעימים שהיו בברז. הרביעי  כבר קיטר שהמים לא כל כך חמים  לחמישי כבר לא היו מים חמים בכלל.  בדחילו ורחימו החלטנו להדליק דוד חשמל . חיכינו  עשרים  דקות ליתר ביטחון והחמישי נכנס להתקלח כשהתקווה היא שעוד רגע יגיע פרץ מים חמימים ונעימים. נאדה!! את הצעקות והנקישות בדלת שמעו עד* הקומה השלישית. בדקנו את ארון החשמל אך הכול היה תקין. הבנו שהפתק של הדודה לא היה סתם פתק. לא היה לה נעים לספר לנו שדוד השמש והחשמל לא תקין.  כדי לדאוג לעצמנו ובדרך להודות על הכנסת האורחים החלטנו לבדוק היכן ניתן לתקן או לרכוש דודי שמש וחשמל בעיר אילת.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.