מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

שחיה-הדרכה

מים בששון הדרכת שחייה / אירובי מים / טיפולים במים

מים בששון - הדרכת שחייה לכל הגילאים, אירובי במים והידרותרפיה. דיקלה ששון.

פקס: 08-6316179
כתובת: אילת
אילת
שליחת דוא"ל

עמית - בית ספר לשחיה באילת, לילדים ומבוגרים, מתחילים ומתקדמים.

כתובת: המדיינים 1
אילת
בית ספר לשחיה עמית מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | בריכות שחיה | שחיה-הדרכה
שליחת דוא"ל
ג'מים שיעורי שחיה לפעוטות ומבוגרים

מרכז מים המציע חוגי שחיה לפעוטות מגיל 3 חודשים ומעלה.

שיעורי השחיה מומלצים לחיזוק השכמות, היכרות עם הגוף ועם סביבה אחרת.

במרכז הבריכה מקורה ומחוממת.

שיעורי השחיה ניתנים על ידי מדריכות בעלות נסיון עתיר שנים בתחום, כמו כן בתחום ההידרותרפיה.

בחודשים מאי - ספטמבר, לימוד ואימון שחיה גם למבוגרים.כתובת: המערב 7
אילת
ג'מים מופיע גם בתחומים הבאים:  עסקים באילת | שחיה-הדרכה
דף פייסבוק
המרכז לשחיה שיקומית עובדים עם קופות החולים ומשה"ב

המרכז לשחיה שיקומית. הדרכת שחיה מקצועית, הידרותרפיה, קורסים לשחיה לילדים החל מגיל 5. עובדים עם כל קופות החולים ומשרד הביטחון.

נייד: 052-2292353
כתובת: שפריר 6
אילת
המרכז לשחיה שיקומית מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | בריכות שחיה | שחיה-הדרכה
שליחת דוא"ל
כתובת: 269/3
אילת
ילדים פעילים מופיע גם בתחומים הבאים:  הידרותרפיה | שחיה-הדרכה

מרכז פעילות מים - לימודי שחיה והדרכת שחיה למבוגרים ולילדים.

כתובת: חטיבת גולני 295
אילת
מרכז פעילות מים מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | שחיה-הדרכה

שחיה והדרכה באילת
שחיה הינה פעילות ספורטיבית ופעילות פנאי מומלצת העוזרת לפיתוח כל שרירי הגוף מחזקת סיבולת לב וריאה. השחיה שומרת על כושר הגוף ומסייעת מאוד בשיקום לאחר פציעות ותאונות. חשוב ללמוד שחיה מגיל צעיר. כיום כמעט בכל בתי הספר מגיל היסודי מתקיימים לימודי שחיה במסגרת שיעורי ההתעמלות. בעיר השמש אילת כדאי מאוד ללמוד שחיה בשל השהייה הרבה בחוף הים היפיפה ובברכות השחיה. לא היתם מעוניינים להחמיץ צלילה או ספורט ימי בשל אי הידיעה לשחות. כמו כן קיימים מקצועות שבהם השחייה הכרחית לקבלת המישרה כגון: דייגים, מצילים, ביולוגיים מתחום הביולוגיה הימית, צוללנים ועוד... מעוניין ללמוד שחיה, לעולם לא מאוחר מידי באילת אנו ממליצים על "מים בששון" - הדרכת שחייה לכל הגילאים המספקים גם שירותי אירובי במים והידרותרפיה עם דיקלה ששון.
קדימה לקפוץ למים ולהתחיל בשחייה- בהצלחה!!!
 
בתי עסק מובילים ומקצועיים ל
שחיה והדרכה באילת-
באמצעות מידעפון אילת-
מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אילת, ניתן להגיע אל בתי העסק לשחיה והדרכה באילת-
"מים בששון הדרכת שחייה"- אירובי מים וטיפולים במים, אילת.עסקים בתחום השחייה וההדרכה ניתן למצוא באתר מידעפון-אילת.
פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.