מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

מנעולים ומפתחות באילת

בית המפתח אבי. אנו רוצים לקוחות מרוצים.

בית המפתח באילת בהנהלת אבי. כספות מכירה ותיקון, שירותי פריצהו תיקון מנעולים, עינית דיגיטלית לדלת הכניסה ומנעול אלקטרוני. המפתח החדש המוגן של מולטי-לוק, מומחה למנעולי רכב, 30 שנות נסיון. ייצור חותמות במקום, חבר בארגון המנעולנים בישראל.

המודעה שלנו

פקס: 08-6376575
כתובת: האלמוגים 17
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
הכח לבטחון לשירותכם חנות על גלגלים

הכח לבטחון באילת - בהנהלת מיכה. כספות : כבדות, חסינות אש, אלקטרוניות, למדיה מגנטית, שכפול מפתחות רגילים ולכספות, פריצה ותיקון כספות, פריצת רכבים ובתים, החלפת סוויץ' לרכבים, תיקון דלתות פלדה-כל הסוגים. חנות על גלגלים, חייג למיכה 24 שעות ביממה.

למודעה שלי


טל' 2: 08-6325980
נייד: 1-800-270000
פקס: 08-6340658
כתובת: ת"ד 1561 מיקוד 88117
אילת
שליחת דוא"ל
מיסטר קי - בהנהלת עוזי כהן שירות 24 שעות ביממה

מיסטר קי מורשה מטעם משטרת ישראל. שכפול מפתחות, אימובילייזר ושלטים לרכב, מומחה למנעולי רכב, מכירה ופתיחת כל סוגי הכספות, תיקון כל סוגי הדלתות, פתיחת רכבים. חבר בארגון המנעולנים. מירס 1010 (לא בשבת).

המודעה שלנוטל' 2: 050-2226999
נייד: 050-5278328
נייד: 050-5317525
פקס: 08-6373206
כתובת: מרכז רזין 14
אילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
עולם הרכב 2005 שיכפול מפתחות לרכב

שרותי שיכפול מפתחות לבית לרכב עם מחשוב המתקדם ביותר שיכפול שלטים לרכב ולשער חשמלי 

נייד: 08-63317506
פקס: 08-6337844
כתובת: הבנאי 1
אילת
עולם הרכב 2005 מופיע גם בתחומים הבאים:  אביזרי רכב באילת | מנעולים ומפתחות באילת | רכב-מנעולים
שליחת דוא"ל
רב בריח 1-800-800-100

רב בריח באילת. - אולם תצוגה במרכז רזין. מבחר מרהיב ביופיו של דלתות חוץ ופנים. שירות לדלתות פלדה, החלפת צילינדרים באילת. שירות 24 שעות ביממה.

טל' 2: 08-6373676
נייד: 053-5637115
פקס: 08-6372952
כתובת: מרכז רזין 10
אילת
אתר החברה
דף פייסבוק

מנעולים ומפתחות באילת
שיכפול מפתחות ושמירה על מפתח רזרבי עבור הבית והרכב תמיד מומלצת! מאוד לא נעים להיתקע בחוף הים מחוץ לרכב והמפתח היחידי שברשותינו אבד, או להיתקע מחוץ לבית בלי יכולת להיכנס פנימה. מעוניין לשכפול מפתחות או לרכוש מנעול לרכב ומנעול לכספות לתקן או לרכוש דלת? הגעת למקום הנכון, כאן תוכל למצוא את המנעולן המקצועי והאמין ביותר באילת - ב"בית המפתח באילת" בהנהלת אבי. תוכל לרכוש או לתקן כספות, להעזר בשירותי פריצה במקרה ונתקעת, לשכפל ולשחזר כרטיסי מפתח. אצל "מיסטר קי" - תוכל לרכוש לדרמנים ופנסי מגלייט ולקבל שירות לכל סוגי הדלתות, לרכוש ולהתקין מכשיר מטבעות והתקנת גלאים לספירת קהל ובקרת כניסה. בחברת "הכח לבטחון" ניתן לקבל שירות בכל הנוגע לכספות אלקטרוניות, כספות כבדות, כספות חסינות אש, שכפול מפתחות (גם לכספות כמובן). ה"כח לבטחון" גם על גלגלים - חנות לשכפול על גלגלים לשירותכם 24 שעות ביממה. לחברת "רב בריח" באילת - מומלץ להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם מהעיצובים החדשים של דלתות חוץ ודלתות פנים. ל"רב בריח אילת" שירות טלפוני ניתן 24 שעות ביממה.

בתי עסק מובילים ומקצועיים למנעולים ומפתחות באילת
באמצעות מידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, ניתן להגיע אל בתי העסק בקטגוריית מנעולים ומפתחות (או מפתחות ומנעולים) האמינות והמומלצות באילת - "בית המפתח" בהנהלת אבי, האלמוגים 17 אילת. "הכח לבטחון" - לשירותכם חנות על גלגלים בהנהלת מיכה. "מיסטר קי" - בהנהלת עוזי כהן שירות 23 שעות ביממה. "רב בריח" - מרכז רזין 8 אילת.

מנעולים ומפתחות הן מילים עתיקות המוכרות לנו עוד מימי  התנ"ך. המילה מפתח מופיעה בהקשר למלחמה בין ממלכת שומרון לממלכת ישראל ולאמירתו החכמה של אחד ממלכי ישראל הגדולים ביותר והמילה מנעול מופיעה בשיר השירים, הדוד מתדפק על הדלת ואצבעות הנערה  הנוטפות מור מגיעות אל המנעול הפותח את הדלת. בימינו משתמשים במנעולים ובמפתחות לצורך פתיחה וסגירה של דלתות על מנת להגן על הבית, המפעל, והרכוש העומד לרשותנו ויותר מכך בבואנו לבחור מנעולים לדלתות הבית ישנה התלבטות בין מנעול ומפתח לדלת לבין נעילה ממוחשבת ללא צורך בשימוש במפתחות. 

עם זאת המפתחות עדיין מהווים אחד האמצעים השימושיים ביותר לנעילה והגנה של בתים, משרדים ורכבים. ככל שהשימוש רחב יותר כך גם יכולות לקרות תקלות. ילד איבד את המפתח ואין מי שיפתח את הדלת, נהג שכח את המפתח בתוך הרכב ואינו יכול לפתוח אותה, מפתח הסוויץ של רכבו אינו פועל, לשלט הרכב אין סוללה ועוד תקלות כאלה ואחרות. בשהותנו האחרונה באילת למשל הנחנו את מפתחות הרכב על המחצלת בים  ומשום מה המפתחות נעלמו. מיד נכנסנו למידעפון אילת המדריך הדיגיטלי והאינטרנטי והתחלנו לחפש מנעולנים  שיסייעו  שיעניקו לנו שירותי פריצה לרכב, יפתחו לנו את הדלת ויחליפו לנו את  הסוויץ' כדי למנוע פריצה לרכב. במידעפון אילת מצאנו בעלי עסקים העוסקים בשירותי פריצה לרכב שסייעו לנו מאוד. מלבד פריצה ותיקון הרכב החליפו לנו את הסוויץ' , והתקינו לנו אימובילייזר.

מבין בעלי העסקים  הנותנים שירותי פריצה ותיקון מצאנו את בית המפתח המתקן מנעולים, כספות, נותן שירותי פריצה לתיקון מנעולים, מתקין מפתחות מולטי-לוק ואף מומחה לייצור חותמות. מה שחשוב לנו היה שהוא מומחה למנעולי רכב וחבר בארגון המנעולנים.

שלושה עסקים נוספים כאלה  הם – הכוח לביטחון בניהולו של מיכה – שהיא למעשה חנות על גלגלים, שמלבד פריצה ותיקון רכבים ובתים  עוסקת בכספות כבדות, חסינות אש ואלקטרוניות, שיכפול מפתחות, החלפת סוויץ' לרכבים והתקנת דלתות פלדה.  בעל לעסק נוסף  אותו  ניתן למצוא במידעפון אילת הוא מיסטר קי –  חבר בארגון המנעולנים ומורשה מטעם משטרת ישראל  לפתיחת רכבים מכירה  ופתיחה של כל סוגי הכספות, משכפל מפתחות, מתקין אימובילייזר ושלטים לרכב. כמו כן ניתן למצוא במידעפון אילת את רב בריח – המוכרת, מחליפה ומשפצת דלתות פלדה ומחליפה צילינדרים. בפעם הבאה שאתם זקוקים לשירותי מנעולנים ולתיקון מפתחות  בחרו מתוך ההיצע הקיים במידעפון אילת, המדריך המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי הנפוץ ביותר באילת (נוסד בשנת 1992).

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.