מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

מכבסות

12
אמריקן קרפט ניקוי וחידוש שטיחים וריפודים | ניקוי מושבים ושטיחים ברכבים

אמריקן קרפט - ניקוי וחידוש כל סוגי השטיחים והריפודים (כולל ריפודי עור). ניקוי מושבים ושטיחים ברכבים, פוליש, פוליש קריסטל. ניקוי וחידוש דשא סינטטי בשיטה בלעדית. נקיון ואחזקת מבנים, מוסדות ובתי מלון. שירות הצפות 24 שעות ביממה. בין לקוחותינו: מלונות דן, אורכידאה, הנסיכה, נובה, עיר המלכים, מכרות היהלומים ועוד...

המודעה שלי


טל' 2: 054-5516525
כתובת: לא בשבת
אילת
שליחת דוא"ל
אריק כהן סוכנויות ניקוי שטיחים וריפודים

אריק כהן סוכנויות - טיפול בשטיחים, נקיון ואחזקה לדירות, חדרי מדרגות ומשרדים. ניקוי שטיחים, ריפודים ווילונות. שיווק ושירות לשואבי אבק ומגהצי קיטור מקצועיים.

המודעה שלי


טל' 2: 08-6317648
פקס: 08-6317648
כתובת: ת"ד 2542
אילת
שליחת דוא"ל
מכבסת עינת כביסה מהיום להיום שירות ואמינות זה אנחנו

מכבסת עינת אילת, לא כמעט אלא באמת נקי. כביסה מהיום להיום, שירות משלוחים מבית הלקוח לביתו חזרה, ניקוי עור, ניקוי שטיחים, ניקוי וילונות. גיהוץ, ניקוי יבש, ניקוי שמיכות וכריות. 15% הנחה לעובדי בתי מלון, ארקיע וזרועות הבטחון.

למודעה שלנו

טל' 2: 08-6336711
נייד: 052-6062657
פקס: 077-5590458
כתובת: עין יהב 4 - מרכז גיא לי
אילת
שליחת דוא"ל
מכבסת רויאל סנטר שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי יבש

מכבסת א. רויאל סנטר במרכז יעלים - שירותי כביסה, גיהוץ וניקוי יבש. משלוחים בחינם

(למעט בתי מלון).

נייד: 052-4889994
פקס: 08-379836
כתובת: שדרות יעלים 16
אילת
מכבסת רויאל סנטר מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות | ניקוי יבש
שליחת דוא"ל
כתובת: אזור התעשיה
אילת
המכבסה שלי מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות
כתובת: אזור התעשיה
אילת
המכבסות המאוחדות מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות
טל' 2: 08-6331998
פקס: 08-6315330
כתובת: אזור התעשיה
אילת
כביסקל מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות

מכבסת גולדן אילת, כביסה, גיהוץ, קיפול, ניקוי יבש. שירות אקספרס-כביסות מהיום להיום. משלוחים חינם. הנחות למוסדות, עסקים, נהגי מוניות, חיילים, סטודנטים ופנסיונרים. ימים א'-ה' 8.00-20.00, ימי ו' וערבי חג 8.00-15.00. ששת הימים 7 יחזקאל, אילת.

מירס מקוצר 2556


טל' 2: 08-6377294
נייד: 053-7719457
כתובת: ששת הימים 7 יחזקאל
אילת
מכבסת גולדן - שירות אקספרס מהיום להיום מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות | מכבסות בשירות עצמי | ניקוי יבש | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
כתובת: יוזמה 10
אילת
מכבסת הים האדום מופיע גם בתחומים הבאים:  גיהוץ באילת | מכבסות | ניקוי יבש
מכבסת הסוד לניקיון מכבסה וניקוי יבש

כביסה וניקוי יבש לפי משקל.

מבצע גיהוץ ב-5 ש"ח.

שירות משלוחים.

פקס: 08-6343378
כתובת: ברנע 463/2
אילת
מכבסת הסוד לניקיון מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע באילת | מכבסות | מרכז חנויות הדקל | ניקוי יבש | עסקים באילת
דף פייסבוק
12

מכבסות באילת
חשבתם שידעתם הכל על שירותי הכביסה, תתכוננו להיות מופתעים! אנשים רבים מכבסים בביתם הפרטי, ואינם מודעים לכך שלמעשה השימוש במכונה מעלה ומייקר את הוצאות החשמל והמים באחוזים משמעותיים. הוצאות אילו ניתן בפשטות להוזיל משמעותית ע"י שירות המכבסות ושירותי הניקוי! אם אתם משפחה ברוכת ילדים או סטודנט יחיד, ההוצאות בשימוש במכונה זהה. לכן מדוע אנשים מעדיפים להמשיך ולכבס בביתם??? יתכן ואנשים אינם ששים לסחוב ולנסוע בהביאם את הכביסה לשירותי הניקוי, "מכבסת עינת"-  מספקת שירותי איסוף כביסה מבית הלקוח ובחזרה - הכביסה והבגדים יוצאים נקיים באמת ומריחים מעולה! כעת מה ניתן עוד לחדש לכם? היום שירותי הכביסה שולחים הודעה לנייד ליידע את הלקוח על הספקת הכביסה הנקיה לביתם, הכביסה מגיעה נקייה מריחה טוב ומקופלת היטב. "מכבסת רויאל סנטר" שירותי כביסה ניקוי יבש וגיהוץ-ידהימו אתכם בניקיון הבגדים ובעיקר שימו לב כמה נעים לקבל בגדים מגוהצים למשעי.
שירותי הניקיון והכביסה נבחנים בזמן אמת כאשר אתם נתקלים בלכלוך שלא הצלחתם להסיר. ישנם בגדים כמו שמלות כלה וחליפות שמומלץ לשלוח לשירותי כביסה ולא חלילה לגרום נזק עי שטיפה בביתכם ללא
מכונה וחומרים מקצועיים ומתאימים. כמו כן ישנם פריטים נוספים הדורשים מעת לעת ניקיון כגון: ניקוי שטיחים, סלונים וריפודים, מה עושים במקרה כזה?  "אריק כהן סוכנויות"- מספק שירות ניקוי יבש לוילונות בביתכם, ניקוי סלונים, ריפודים ושטיחים. "אמריקן קרפט" ישמחו להעניק לכם שירות ניקוי וחידוש שטיחים וריפודים ניקוי וחיטוי מזרנים. כמו כן נסו להגיע מפעם לפעם לשירות מכבסה אוטומטית - ובדקו, בכמה הוזלתם את ההוצאות בחשמל ובמים!

בתי עסק מובילים ומקצועיים למכבסות באילת
באמצעות מידעפון אילת-מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אילת, ניתן להגיע למכבסות המומלצות באילת-
"מכבסת עינת"-עין יהב 4 - מרכז גיא לי, אילת.
"מכבסת רויאל סנטר" שדרות יעלים 16, אילת. "אריק כהן סוכנויות"- ת"ד 2542, אילת. "אמריקן קרפט"-אילת. בתי עסק נוספים בתחום המכבסות והניקוי באתר מידעפון...

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.