מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

מים מטוהרים באילת

מי טהור, מערכות השבחת מים סינון. טיהור. התפלה. ריכוך. טיפול מונע לצנרת

מי טהור, התקנה ומכירת מסננים למערכות סינון, שתיה ואוסמוזה הפוכה. טיפול מונע לאבנית והגנה על צנרת הבית. מתקני שטיפת פנלים סולאריים, בניה ואחזקת מע' התפלה מקצועיות ומרככי מים

למודעה שלנו

נייד: 053-7449384
פקס: 08-6336604
כתובת: 1112/17 ת"ד 4692
אילת
מי טהור, מערכות השבחת מים מופיע גם בתחומים הבאים:  השבחת מים | טיהור מים | מים מטוהרים באילת | עסקים באילת
שליחת דוא"ל

מסננים, מערכות לטיהור מים ומבצעים תיקונים למכונות קרח

נייד: 052-3385630
פקס: 08-6378069
כתובת: התבונה 6
אילת
בעלי מקצוע בדרך אליך מופיע גם בתחומים הבאים:  בעלי מקצוע | בעלי מקצוע באילת | השבחת מים | טיהור מים | מים מטוהרים באילת | עסקים באילת
המים של מנחם סינון וטיפול במים

מכירה של כל סוגי המיני ברים, כולל כל סוגי מערכות לטיהור מים. החלפת כל הפילטרים,

כולל פילטר חלופי לתמי 4.

 

 

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

פקס: 076-5409418
כתובת: נחל זרחן 3
אילת
המים של מנחם מופיע גם בתחומים הבאים:  השבחת מים | טיהור מים | מים מטוהרים באילת
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
כתובת: אמתל 1
אילת
מי טל בע"מ מופיע גם בתחומים הבאים:  השבחת מים | טיהור מים | מים מטוהרים באילת
נביעות טבע הגליל בע"מ מופיע גם בתחומים הבאים:  מים מטוהרים באילת
שירות יש מוצרי חשמל ביתיים
טל' 2: 050-2553077
פקס: 08-6315959
כתובת: שור 5
אילת
שליחת דוא"ל

מים מטוהרים באילת

בישראל המים מהווים מצרך כלכלי, בשל המחסור במקורות מים כפי שקיימים באזורים אחרים בעולם. הבעיה חמורה יותר במקומות רחוקים ממרכז הארץ כמו בישובי הערבה ובאילת. לכן מדינת ישראל משקיעה משאבים רבים על מנת למצוא פתרונות טכנולוגיים מתקדמים על מנת לשפר את איכות המים ולטהר אותם  כדי לאפשר לתושבי אילת וישובי הערבה אספקת מים טובים לשתיה.

בשנים האחרונות אנו שומעים ומדווחים על אמצעים רבים לטיהור מים והפיכתם ממי ים מלוחים  למים מטוהרים במונחים הבאים: מערכות סינון מים, מים מטוהרים, התפלה, ריכוך מים כדי להפוך אותם לתנאי הארץ, מים מזוקקים ועוד מהווים מונחים שכוונתם לתאר תהליכים בהם עוברים המים תהליכי סינון וטיהור בדרגות שונות. בתהליכים השונים מנקים את המים מחומרים שונים ממתכות כבדות השוקעות במים, מחיידקים המכונים קוליפורמים ועוד. יחד עם זאת באילת ניתן למצוא בעלי מקצוע העוסקים בהתקנת מערכות טיהור ביתיות המסננות את המים, עוסקים בריכוך המים ואף דואגים לטיפול מיטבי של הצנרת הביתית על מנת למנוע קורוזיה של הצנרת וכדי שהמים בהם משתמשים תושבי הערבה ואזרחי אילת  יהיה מים מטוהרים ואיכותיים לשתיה.

באילת קיימים ספקים רבים בין היתר  מי- טהור, אקווה דור ואחרים הדואגים לספק מסננים  שונים המטהרים את המים הזורמים מהברז  ובכך מאפשרים סינון טוב יותר של מי השתיה וגם דואגים להחלפת מערכת המסננים במידת הצורך. פרטים ניתן למצוא במדריך הטלפונים  האילתי מידעפון אילת המודפס והן באתר (באתר מידעפון אילת תמצאו את המדריך הדיגיטלי בראש עמוד הבית).

איכות מי השתיה הם אחד הנושאים המעניינים והמטרידים ביותר את אזרחי המדינה. מפעל הסינון המרכזי אותו מפעילה חברת מקורות אינו מספק את הלקוחות המחפשים מערכות השבחת מים חדישות המאפשרות טיהור וסינון מי השתיה כך שבסופו של דבר יקבלו לכוס הקפה שלהם מים מטוהרים נקיים מחיידקים, או גורמים מזהמים כמו לכלוך, אבנית ונספחים נוספים המעכירים את המים. אחת הטכנולוגיות החדישות המסייעות להתגבר על  מזהמים אלה הם מיני ברים הכוללים מערכת חדישה המכילה פילטרים מיוחדים לצורך טיהור המים.

המיני ברים מכילים מספר מסננים,  המסננים  מונעים חדירת חלקיקים, אינם מאפשרים חדירת כלור למים, מסלקים תרכובות נוספות הנספחות למים. יש מיני ברים המכילים ממברנה שהוא מסנן הפועל בשיטת אוסמוזה הפוכה ומהווה אחד מהשלבים לטיהור מים.

מיני ברים הם רק אחד האמצעים להשבחת מי השתיה  ומיועדים לצרכים ביתיים, אולם לא רק את מי השתיה יש לטהר מחיידקים ו/או נספחים אחרים. קיימות מערכות רבות אותן חשוב לטפח ולתחזק באמצעות סינון, טיהור, וריכוך מים לתעשייה ולחקלאות.

מדריך הטלפונים האינטרנטי, הדיגיטלי והמודפס – מידעפון אילת מציג בעלי מקצוע העוסקים במגוון מערכות לטיהור וסינון מים אם לתעשייה ואם לשימוש ביתי. בעלי העסקים העוסקים בכל מה שקשור למים מטוהרים מופיעים במדריך הטלפונים ומתחייבים לתת שירות מקצועי, איכותי וזריז מי טהור, מערכות השבחת מים עוסק בסינון, טיהור, התפלה, ריכוך וטיפול מונע בצנרת. אצל המים של מנחם ניתן לרכוש מיני ברים ומערכות לטיהור מים, החלפת פילטרים וכל הקשור לסינון וטיפול במים. במי ארזים ניתן לרכוש מסננים ומערכות לטיהור מים ותיקון מכונות קרח. מי-טל, נביעות טבע הגליל בע"מ ושירות יש נותנים גם הם שירותי השבחה, טיהור מים, ומים מטוהרים. הצצה אחת למידעפון אילת המדריך המודפס, הדיגיטלי והאינטרנטי יעניק לך מידע רב יותר בנושא מים מטוהרים.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.