מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

גני ילדים וגנונים

עיריית אילת עיריית אילת במידעפון בעמודים 184-185

עיריית אילת

כל הפרטים באתר www.eilat.muni.il


לעמודי העירייה

כתובת: בית התמר
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק

גן אילנה בננה מגיל שישה חודשים עד גיל שלוש. המערב 6/7 אילת

נייד: 050-9002970
כתובת: המערב 6/7
אילת
גן אילנה בננה מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים | פעוטונים
גן תאיר בהנהלת חני ענקרי

גן תאיר - בהנהלת חני ענקרי גננת מוסמכת. משעול דרדר 4/11 אילת.

נייד: 050-4336564
כתובת: משעול דרדר 4/11
אילת
גן תאיר מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
אגדה גן פרטי
נייד: 054-6475361
כתובת: ששת הימים 176
אילת
אגדה מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
שליחת דוא"ל
כתובת: 651
אילת
אמור הום מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
כתובת: מאחורי פלא
אילת
גן אביבית מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
כתובת: ענטפים
אילת
גן אדום מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
כתובת: סיתוונית 8
אילת
גן אומנויות מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
כתובת: מאחורי 1137
אילת
גן אורות מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים
כתובת: החשמונאים
אילת
גן אילת מופיע גם בתחומים הבאים:  גני ילדים וגנונים

גני ילדים וגנונים באילת
לאיזה גן באילת נרשום את ילדינו בהגיעו לגיל ההשתלבות במסגרת הגן?
ישנם
גנים פרטיים, גנים עירוניים, משפחתונים ומעונות יום, כיצד נדע מה טוב ביותר עבור הילד וההורה?
לפני ההרשמה לגן יש להגיע ולהתרשם מהצוות והמקום. יש להתייחס ליתרונות והחסרונות שמציע כל גן ילדים - שכר הלימוד (שכר הגן העירוני נמוך בדר"כ משכר גן פרטי), רמת האוכל, כמות הילדים בגן, איכות הריהוט.יש לעשות סיבוב בגן או בגנון ולהתרשם, האם - הכיסאות תקינים, השולחנות נוחים למשחק ולאכילה, ארונות איכסון בטיחותיים, ספרייה - לקריאה ויצירה, כלים לחינוך מוסיקלי, מדריכי חוגים שבועיים, ציוד כללי לארגון שטחי יצירה ומשחקים למיניהם - פינת בובות, ציוד חצר ועוד. "חשוב לוודא שהגן נמצא באיזור קרוב למגוריכם להקל על זמני ההגעה והאיסוף. גן אילנה בננה" באילת - מתאים לילדים מגיל שישה חודשים עד גיל שלוש ונמצא בשכונת מערב. חשוב לשוחח עם הגננת ולהתרשם מכישוריה המקצועיים ולוודא שהיא גננת מוסמכת כך ב"גן תאיר" - בהנהלת חני ענקרי, תמצא גננת מוסמכת ומיומנת. חשוב לוודא שהצוות גדול ומתאים למספר הילדים הנמצא בו. לוודא שהגן נקי ומסביר פנים. יש להגיע בימים הראשונים וללוות את הילד לגן - לוודא שהוא חש בנוח ומתקשר היטב עם הגננת המטפלות והילדים החמודים שבגן הנבחר. בהצלחה ושנת לימודים מהנה!

בתי עסק ובעלי מקצוע מומלצים לגני ילדים וגנונים באילת
על מנת להגיע לבתי העסק לגנים וגנונים באיזור אילת ניתן להיעזר בשירותים של מידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת-
גן אילנה בננה"-המערב 6/7, אילת."גן תאיר" - משעול דרדר 4/11, אילת.
 

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.