מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

אלומיניום לבניין באילת

ח. מקור הזכוכית והאלומיניום בע"מ באילת - המפעל בעל תו תקן ISO 9002 של מכון התקנים. החברה הותיקה והגדולה באילת מבצעת פרוייקטים בענפי האלומיניום לבניין בדרום ובאילת, כל ענפי האלומיניום לבניין, הזכוכית, שיש, ריהוט למטבח ולאמבטיה, יודאיקה, מעקות, חלונות בלגיים ורגילים, מייצרת חלונות ותריסים לשכונות בהקמה, בתי מלון ומבני ציבור בכלל, וכן גם לפרטיים. דלתות כניסה. תריסים חשמליים, דלפקים. ויטרינות. מראות ועוד.

למודעות שלנו

פקס: 08-6333296
כתובת: הסתת 9
אילת
שליחת דוא"ל
דרורי אלומיניום בע"מ ייעוץ מקצועי ללא התחייבות, שירות ואיכות ללא תחרות

דרורי אלומיניום אילת - כל סוגי עבודות האלומיניום והזכוכית באילת. כל סוגי החלונות, ויטרינות, חלונות בלגיים, תריסים, מעקות, מראות, דלתות כניסה, מקלחונים ועוד.

למודעה שלנו

נייד: 053-5333344
פקס: 08-6335758
כתובת: א.תעשיה תושיה 18
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
דף פייסבוק
מוטותריס כל עבודות האלומיניום והזכוכית

מוטותריס אלומיניום וזכוכית באילת בהנהלת שלמה. כל עבודות האלומיניום והזכוכית, כל סוגי החלונות, ויטרינות, מעקות אלומיניום וזכוכית, תריסים רגילים וחשמליים, דלתות כניסה ומקלחונים, דלפקים וחלונות בעיצוב בלגי של "קליל".

למודעה שלנו


נייד: 050-5372651
כתובת: המסגר 1 א.תעשיה
אילת
שליחת דוא"ל

רחאל זכוכית ואלומיניום. כל עבודות האלומיניום והזכוכית, תריסים וחלונות, מעקות, מראות, מקלחונים, ויטרינות, חיפוי קירות, הדפסה דיגיטלית על זכוכית, זכוכית אומנותית ומחוסמת. כל דגמי האלומיניום של קליל ובלגי, כולל קירות מסך, סקיי לייט וצלון חשמלי.

למודעה שלנו

נייד: 052-7516296
נייד: 052-6423993
פקס: 08-9365143
כתובת: החרש 12
אילת
אתר החברה
שליחת דוא"ל
א.ט. אלומיניום עבודות אלומיוניום וזכוכית
טל' 2: 053-7779578
כתובת: המסגר 5/5
אילת
א.ט. אלומיניום מופיע גם בתחומים הבאים:  אלומיניום לבניין באילת | זכוכית באילת | עסקים באילת
אילן שוורץ אלומיניום כל עבודות האלומיניום

אילן שוורץ אלומיניום- שירות תיקונים תריסים וחלונות בבית הלקוח.

כתובת: אילת
אילת
פקס: 072-2152070
כתובת: הנפח 6
אילת
אלום תריס לבנין מופיע גם בתחומים הבאים:  אלומיניום לבניין באילת | בעלי מקצוע באילת | תריסים וחלונות אלומיניום
עידן היוצרים בע"מ אלומיניום וזכוכית

עידן היוצרים בע"מ - זגגות כללית באילת, מראות, מקלחונים, זכוכית בידודית, תריסים וחלונות. דלתות כניסה, דלתות מראה לארונות באילת, זכוכית במבחר צבעים, זכוכית בליטוש יהלום. עבודות אלומיניום, חלונות, התזות חול, פרספקס ופוליקרבונט.

טל' 2: 08-6335363
נייד: 053-4240612
פקס: 08-9301180
כתובת: התושיה 14 אזור התעשיה
אילת

דור שופ באילת - כל עבודות האלומיניום והזכוכית. אולם תצוגה במקום. זכוכית בליטוש יהלום, חלונות הזזה ובלגיים, תריסים מכל הסוגים כולל גלילה חשמליים, דלתות כניסה, מקלחונים ועוד. שירות מיוחד לנגריות. אזור התעשיה (ליד אדיב מוצרי חשמל)  רח' הבנאי 2 אילת.

 

פקס: 08-6377840
כתובת: הבנאי 2 אזור התעשיה
אילת

אלומיניום לבניין באילת
בשעה טובה בונים בית
, משפצים את חדר האמבטיה, מגדרים מחדש סביב ביתכם או מתפנקים בחלונות חדשים - אתם זקוקים לעסק טוב איכותי ויצירתי עבור עבודות האלומיניום, הגדרות, הדלתות וחדרי האמבטיה בביתכם החדש! עבודות אלומיניום הינן עבודות באיכות מעולה, אלומיניום הוא חומר חזק ואטום המשמש מסגרת לזכוכית, המאפשרת חדירת אור מקסימלית וחסכון באנרגיה. האלומיניום הינו מתכת המחושלת בקלות ולכן ניתן לבצע בו עבודות עיצוב מגוונות ומסוגננות, אינו מתבלה ואינו מצריך תחזוקה ובעל מראה מודרני ונקי. אלומיניום נפוץ בבניה הפרטית וגם בבניה המסחרית. "א.ל. אלומיניום" מומחים בהגשמת כל החלומות באלומיניום וזכוכית ונמצאים באיזור התעשיה אילת. המחירים לא בשמיים. "מקור הזכוכית והאלומיניום" עובדים עם לקוחות פרטיים ומוסדות במחיר לכל כיס. מומלץ להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם מהעבודות השונות וכמו כן לוודא מה המוצר הדרוש לביתך החדש או המשופץ. "מוטותריס אלומיניום וזכוכית" מבצעים חלונות, ויטרינות, מעקות, דלתות ומקלחונים.
"היוצרים באילת"- מייצרים במקום זכוכית בידודית ומעצבים
מראה מודרני ואסטטתי. ייעוץ מקצועי ללא התחיבות ניתן לקבל ב"דרורי אלומיניום בע"מ".

את "עידן הזכוכית והאלומיניום" תמצאו ברחוב התושיה 8. כל העוסקים באלומיניום לבניין מתמחים בביצוע כל סוגי עבודת האלומיניום והזכוכית, תיקוני תריסים ושירותי תחזוקה. על מנת להגיע לבתי העסק המובילים בתחום האלומיניום באילת ניתן להיעזר בשירותים של מידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המכיל את העסקים המובילים בעיר הדרומית.

בתי עסק ובעלי מקצוע איכותיים ומובילים לאלומיניום לבניין באילת
באמצעות מידעפון אילת - מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אילת, ניתן להגיע אל בתי העסק לאלומיניום לבניין הטובים ביותר באילת.
במידעפון אילת תוכלו למצוא את בתי העסק
דרורי אלומיניום בע"מ", היוצרים באילת, עידן הזכוכית והאלומיניום, מוטותריס אלומיניום וזכוכית, א.ל. אלומיניום, מקור הזכוכית והאלומיניום ועוד...

אחת המתכות השימושיות ביותר בעולם המודרני היא האלומיניום.  

אלומיניום מצוי באדמה בתוך סלעים המכונים בוקסיט. אלומיניום טהור מתקבל לאחר הפרדתו מהעפרה באמצעות טיפול בכימיקלים. את האלומיניום ניתן למצוא באמנות ובתעשיות מגוונות לרבות תעשיית הקוסמטיקה. 

בשל משקלו הקל גמישותו והיותו חומר מבודד.  בחברה המודרנית  אלומיניום מהווה אחד האמצעים לייצור מגוון רחב של כלים לתעשיות מורכבות כמו רכב, מטוסים, רכבות וספינות, וכן כלים לתעשיה הביתית, ביניהם, חוטי מתכת דקים לתעשיית החשמל ולייצור מפתחות.

בשל היותו מוליך חום משתמשים באלומיניום לייצור רדידי אלומיניום לכיסוי ולשמירה על חום המוצרים, מייצרים תבניות אלומיניום חד פעמיות וכלי בישול קשיחים יותר כמו סירים מחבתות וסכום. משקאות רבים נארזים בפחיות עשויות אלומיניום. 

אחד השימושים הנפוצים ביותר באלומיניום הוא בתעשיית הבנייה - אלומיניום לבניין. כיום אין כמעט בית שאינו מוצא פתרונות באמצעות כלים ומוצרים מאלומיניום. כל מי שבונה, משפץ, מרחיב את ביתו  ירכוש פרופילים מאלומיניום עבור חלונות, תריסים, פרופילים למקלחונים, לויטרינות ולדלתות מיוחדות, כולם עשויים או מכילים בדרך זו או אחרת אלומיניום. כיום  ניתן להשיג גגונים מתקפלים העשויים מאלומיניום, שערים ודלתות. 

במדריך הטלפונים מידעפון אילת – המדריך הדיגיטלי האינטרנטי והמודפס ניתן למצוא את כל העוסקים בעבודות אלומיניום לבניין ביניהם,  ח. מקור הזכוכית-מפעל זכוכית ואלומיניום בעל תקן iso 9002 , העוסק בכל ענפי האלומיניום לבניין לפרטיים ולמבנים ציבוריים, עוד ניתן למצוא במדריך מידעפון אילת את א.ל. אלומיניום - אילן שוורץ-קובו אלומיניום, הנותן פתרונות באלומיניום, את דרורי אלומיניום העוסק בין היתר בויטרינות, חלונות בלגיים, מעקות, מקלחונים. את דור שופ (תריסי איכות לשעבר) העוסקים במתן פתרונות מאלומיניום וזכוכית, תריסים ותריסי גלילה.  עסקים נוספים אותם ניתן למצוא במדריך הם א.א. אלומיניום, עידן היוצרים, תריסי פאר. כל מה שנחוץ הוא דפדוף במדריך הטלפונים מידעפון אילת שם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם עבור ביצוע כל עבודות האלומיניום לבניין - דלתות, תריסים וחלונות אלומיניום.


פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.