מידעפון - המדריך של אילת
חיפוש עסקים
חיפוש אנשים

אופנועים באילת

שלומי אופנועים מורשה משרד התחבורה

שלומי אופנועים - מוסך מורשה משרד התחבורה, מכירה תיקון וחילוץ אופנועים. מבחר אביזרי רכיבה לאופנוע ולרוכבים. שירות איכותי ומקצועי ביותר לאופנועים גדולים וקטנים.

למודעה שלנו

 


פקס: 08-6337405
כתובת: התבונה 20
אילת
שלומי אופנועים מופיע גם בתחומים הבאים:  אופנועים באילת | אופנועים ימיים | מוסכים באילת | מנועי סירות | עסקים באילת
שליחת דוא"ל
אילת מוטורס מוסך ואולם תצוגה
נייד: 053-9802262
פקס: 08-6199669
כתובת: התבונה 14 איזור התעשיה
אילת
אילת מוטורס מופיע גם בתחומים הבאים:  אופנועים באילת | מוסכים באילת | עסקים באילת
כתובת: הדייג 4
אילת
אקסטרים מוטו ספורט מופיע גם בתחומים הבאים:  אופנועים באילת
נייד: 054-4484086
כתובת: הבורסקאי 18
אילת
מוטושופ מופיע גם בתחומים הבאים:  אביזרי רכב באילת | אופנועים באילת | מוסכים באילת | עסקים באילת
אתר החברה
דף פייסבוק
פקס: 08-6315858
כתובת: אזור התעשיה
אילת
רותם סייקל מופיע גם בתחומים הבאים:  אופנועים באילת | אופנועים ימיים | מוסכים באילת

אופנועים באילת
לקבלת שרות מקצועי במכונאות אופנועים לצורך קניה או תיקון, לקבלת אופנוע בטוח לאחר טיפול טוב עם חלקים טובים והסברים על הטיפול באופנוע, יש להגיע למוסך אופנועים מקצועי ואמין! אצל
"שלומי אופנועים" באילת-מוסך מורשה משרד התחבורה תמצאו כל מה שצריך עבור האופנוע! באיכות הטובה ביותר! בטיחותי ומקצועי לאופנועים גדולים וקטנים. ניתן לקבל יעוץ והסבר על האופנועים שברצונך להכיר ולרכוש, טיפולים לאופנועים, חלקים לאופנוע ואביזרים. אופנוע נחשב לכלי רכב מסוכן יחסית לשאר כלי הרכב ועלות הביטוח גבוהה יותר, זאת בשל גודל האופנוע הקטן משאר כלי הרכב על הכביש ומכך שהרוכב אינו מוגן וחשוף. לכן חשוב לרכוש אופנוע תקין ומיגון נוסף כגון: מעיל רכיבה, כפפות, מגיני בירכיים, קסדה (חבישת קסדה הינה חובה ע"פ חוק בישראל).

בתי עסק מובילים ומקצועיים לאופנועים באילת
באמצעות מידעפון אילת-מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אילת, ניתן להגיע אל בתי העסק אופנועים באילת-
"שלומי אופנועים"-התבונה 20, אילת.
בתי עסק נוספים בתחום באתר מידעפון אילת.

 

אופנועים ואופנוענים חמושים במשקפיים, בקסדות ובחליפות עור, אם ברכיבה יחידנית או רכיבה בקבוצות בטור אינסופי החולפים במהירות אדירה על פניך, לעיתים עוקפים את הרכב שלך, מגיעים ראשונים לרמזור ויוצאים באחת עוד לפני שהצלחת להניע, תמיד מעוררים סקרנות, הפתעה ורצון לרכוש לעצמך אופנוע מכל סוג ולהצטרף אל החבורה המגובשת הזו של הרוכבים על הדו-גלגליים הזריזים, המגיעים ממקום למקום בזמן קצר מאוד, נהנים מהבריזה ומהדימוי של האופנוען הקשוח המסתתר מאחוריו.  

מקור הרכיבה בקבוצות אופנוענים בארצות הברית. בשנות השישים פרחה תעשיית האופנועים והאופנוענים נחשבו לאאוטסיידרים חברתיים שנהגו ללבוש בגדי ג'ינס, להאריך את שערם לקשור אותו בבנדנות  ולרכב על האופנוע כביטוי להתנגדות לתרבות החומרית ולניכור שמייצרת החברה האמריקאית. לא פלא שבמשך השנים האופנועים נחשקים בקרב בני נוער מתבגרים. בעיניהם האופנוע שונה מרכב גדול, מגניב, מהיר קטן וחוסך פקקים. מי שרוכש אופנוע בגיל ההתבגרות הם אלה שנחשבים המגניבים שבחבר'ה, המקובלים. מתבגר הרוכש אופנוע מגיע איתו לבית הספר, מרעיש, עושה סיבובים במגרש החנייה על מנת להרשים את חבריו. המתבגרים רוכשים אופנועים קלים ולא יקרים במיוחד כמו san yang, פג'ו, הונדה ואחרים. 

לכל רוכב אופנוע ציוד חובה כמו קסדה הולמת, מנעול מיוחד שרצוי שיהיה איכותי ומוכר על ידי חברת ביטוח. לאופנוענים כיום קיים ביגוד מיוחד לצורכי הגנה בעת תקלות ותאונות. קיימים מכנסיים מיוחדים עם בירכיות, אפודים בעלי חומר קשיח המגן מפני הרוח ובמקרה של החלקה מסייעים להגן על הגב, כפפות  הן פריט קטן אך בהחלט לא מיותר ומגן על הידיים .

האופנוענים נעים במרחבי המדינה מהצפון ועד אילת שבדרום. במדריך הטלפונים מידעפון אילת וישובי הערבה ניתן יהיה לרכוש או לתקן אופנועים על ידי מוסכים מורשים מטעם משרד התחבורה. המוסכים עוסקים במכירה, תיקון וחילוץ במידת הצורך. מבין העוסקים במכירת אופנועים, ציוד ואביזרי רכיבה על  כלי רכב אלה באילת, ניתן למצוא את שלומי אופנועים, את רותם סייקל  ואחרים העוסקים במכירה תיקון וחילוץ אופנועים. המגיע לאילת ומעוניין באופנועים ימיים יוכל למצוא מידע נוסף במידעפון אילת מדריך הטלפונים המודפס והדיגיטלי של אילת וישובי הערבה.

פרסום באילת

וטרינרים באילת | הידראוליקה באילת | אתרי הקיבוצים המושבים וישובי הערבה | אדריכלים באילת | אינסטלציה באילת | נגרים באילת | מספרות באילת | עורכי דין באילת | פסיכולוגים באילת | אביזרי רכב באילת

אופטומטריסטים באילת | אופנועי-ים באילת | צלילה באילת | מערכות אזעקה באילת | אחזקת מבנים באילת

 

כל הזכויות שמורות © למידעפון כל פרט מדריכים בע"מ. אין להעתיק תוכן מאתר זה ללא רשות בכתב ממידעפון אילת בע"מ. השימוש מיועד לקהל הרחב באיזור אילת ובשאר רחבי הארץ. מידעפון אילת פועל לקדם עסקים בישובים הנמצאים באיזור אילת וישובי הערבה | באתר מידעפון אילת תוכלו למצוא עסקים ע"י חיפוש פשוט של שם העסק או ע"י חופש של סיווג עסק.


עסקים באילת 

כל המחפש עסקים באילת, צריך לדעת כי ההיצע שלו הוא גדול למדי, כמעט בכל התחומים. כולנו זקוקים מדי פעם לשירותים או למוצרים של עסקים מגוונים בתחומים כמו חשמלאות, שיפוצים, אינסטלציה, רכב, חינוך, ריהוט ועוד. בכל התחומים הללו (וגם בתחומים נוספים כמובן), יש מגוון רחב של חברות - טובות יותר וטובות פחות, גדולות וקטנות, פרטיות וציבוריות. החוכמה היא להגיע אל העסקים הטובים ביותר, המעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר. ניתן לעשות זאת בשיטת "מפה לאוזן", כלומר דרך חברים, מכרים או המלצות, ניתן להיעזר ברשת האינטרנט, ובעיר אילת ניתן גם להיעזר במידעפון אילת - מדריך העסקים של אילת, המאגד בתוכו את מיטב העסקים ובעלי המקצוע בעיר. על עסקים באילת בכתבה הבאה.


אילו עסקים ניתן למצוא באילת?

באילת פועלים כמעט כל סוגי העסקים - מוסכים, חברות מוניות, מורים לנהיגה, עסקים המוכרים חדרי שינה, חדרי קירור, מוצרי חשמל, כספות ומוצרים מבוקשים אחרים, חברות הובלות, בתי קולנוע, חברות הסעות, מכוני הסרת שיער ועוד ועוד... כמעט בכל תחום שתזדקקו בו לשירות או למוצר מסויים, תוכלו למצוא מספר עסקים באילת העוסקים בתחום. תחרות שכזו היא מבורכת, ובדרך כלל גם גורמת לירידת מחירים וזה מצויין ללקוחות. בעיר כמו אילת, הנחשבת לעיר התיירות המובילה בישראל, רצוי מאוד שתהיה תחרות, מכיוון שיש בעיר עסקים רבים בתחום התיירות, תיירים רבים המגיעים לעיר (מהארץ ומחו"ל) וכמובן - תושבים מקומיים רבים. באמצעות מידעפון אילת תוכלו להגיע על העסקים המובילים באילת ולכל התושבים באילת ובישובי הערבה.


עסקים מובילים באילת בתחום הרכב והתחבורה

במידעפון אילת תוכלו למצוא את רשימת העסקים המובילים באילת במגוון תחומים. בתחום הרכב והתחבורה למשל, יש לא מעט עסקים באילת. אם אתם זקוקים לחברת מוניות תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות בעיר כמו מוניות הכוהנים, מוניות טאבה, מטיילי קשת אילת, צוות לעניין אילת ועוד. תוכלו למצוא גם חברות אוטובוסים איכותיות כמו מטיילי קשת אילת או צוות לעניין, עסקים המשווקים אביזרי רכב כמו אוטו סאונד או מרכז המצברים. יש גם לא מעט עסקים באילת העוסקים בחשמלאות רכב כמו מרכז המצברים, אוטו סאונד, יוסי הזרקות ועוד. מי שלומד נהיגה באילת ומחפש מורה נהיגה איכותי, יכול לבחור מבין מספר חברות העוסקות בתחום, בין היתר - אילת בי"ס לנהיגה, אתר ראובן, נתיב 2000 בי"ס לנהיגה, דיין שלו ועוד. יש גם חברות העוסקות בבדיקות רכב באילת, כמו מוסך א. ישראל, מוסך המכוון ומוסך הדרום, וכמובן, יש גם לא מעט מוסכים איכותיים באילת כדוגמת מוסך המכוון, מוסך מור, מוסך א. ישראל, שאולי שירותי רכב, יוסי הזרקות ועוד.


חשוב להשוות מחירים!

בכל תחום בו אתם מחפשים עסק מסויים, כדאי מאוד לערוך השוואת מחירים באופן עצמאי או באמצעות אתרי אינטרנט העוסקים בהשוואת מחירים. השוואת מחירים כזו, יכולה לחסוך לכם כסף רב, במיוחד בתחומים העוסקים ברכב או בשיפוצים מסוגים שונים (אך לא רק בתחומים הללו). סקר שוק מעמיק הוא יתרון גדול, במיוחד עבור אנשים הנעזרים בעסקים באילת באופן תדיר. כמובן שמומלץ גם לקבל המלצות על העסק ולברר מיהם אנשי המקצוע העובדים בו ומהי רמת השירות שהעסק נותן. כל אלה הם נתונים חשובים, אשר יעזרו לכם להחליט עם איזה עסק באילת תעבדו. אם אתם מחפשים למשל חברה העוסקת בתחום האלומיניום לבניין באילת, תוכלו לבחור מבין כמה חברות מובילות כמו דרורי אלומיניום, היוצרים באילת, מקור הזכוכית, מוטותריס, תריסי איכות או א.ל. אלומיניום, ולערוך ביניהם השוואת מחירים. כך גם בתחומים נוספים כמו מוצרי חשמל ביתיים באילת (עולם הקולנוע ואדיב מוצרי חשמל), כספות וקופות פלדה באילת (בית המפתח, הכח לבטחון, המחסן למקצוען, מיסטר קי ורב בריח) ועסקים בתחומים נוספים.


עסקים נוספים באילת

באילת תוכלו למצוא עסקים גם בתחומים נוספים כמו חדרי שינה לילדים ונוער באילת (מקור הזכוכית, נגריית חזן ושמעון הנגר), עסקים העוסקים בחומרי ניקוי באילת (זהר צח וטוהר אילת), עסקים העוסקים בחותמות באילת (בית המפתח ומיסטר קי) ובתחומים רבים נוספים.


אין כל ספק כי מגוון העסקים בעיר אילת הוא בהחלט מרשים, וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור! אין זו משימה פשוטה אך מידעפון אילת בהחלט יסייע לכם במשימה ויוביל אתכם אל העסקים המובילים באילת.

הרשמה חינם למדריך
המדריך הדיגיטלי

לעסקים ולבעלי המקצוע עידכון פרטים באתר ובמדריך - ללא תשלום

אני מעוניין/ת לפרסם במידעפון 2013/2014

מידעפון אילת פועל קיום רק באתר האינטרנט ובקרוב ניצור קשר עם כל העסקים באילת לפרסום באתר.